Kto jeszcze chce nauczyć się superprzydatnych zwrotów po angielsku – — nawet do 300% szybciej niż tradycyjnym wkuwaniem?

Poznaj skuteczną technologią, która sprawi, że Twój umysł będzie zapamiętywał 3x szybciej niż dotychczas.

Czy masz dosyć powolnej nauki języka angielskiego i nie tylko?

Czy chciałbyś przyśpieszyć naukę nowych zwrotów angielskich i wyrażeń

Tutaj znajdziesz odpowiedź jak możesz nauczyć się nawet do 3x szybciej superprzydatnych zwrotów angielskich.

Są ludzie, którzy potrafią się uczyć szybciej i koncentrować na zadania tak długo jak jest to potrzebne. Co jest ich sekretem? Mózg znajduje się w dominującym stanie fale alfa. Dokładniej wytwarza fale mózgowe o częstotliwości od 7hz – 13hz. To jest stan zrelaksowanej koncentracji.

Podstawowym prawem rządzącym szybkim uczeniem się jest to, że aby przyśpieszyć uczenie, musisz zwolnić tempo pracy mózgu. Jest tu pewien paradoks. Im wolniej pracuje twój mózg, tym szybciej asymiluje nowe informacje. Im wolniej, tym szybciej!

rodzaje fal mózgowych

 

Mózg funkcjonuje na 4 zakresach częstotliwości fal: beta, alfa, theta i delta. W beta jesteś obudzony i aktywny. W tym stanie spędzamy większość życia. W alfa jesteś zrelaksowany, wg badań człowiek w tym stanie myśli za pomocą dwóch półkul mózgowych, używa ich jednocześnie- lewa logiczna i prawa wyobrażeniowa. Występuje wtedy bardziej zrównoważony sposób myślenia, który znacznie zwiększa nasz sposób rozumienia, zdolności twórcze, możliwości rozwiązywania problemów oraz zwiększa intuicje, informacje zapadają bezpośrednio do pamięci długoterminowej. Theta to głęboki stan medytacji, a delta to sen.

Jak możesz obniżać częstotliwość z fal beta do alfa, nie kładąc się spać?

Z pomocą przychodzi technologia Brainwave Entrainemnt.

Nagrania są zrobione w taki sposób, że angielskie zwroty są nagrane w formie lektor polski – lektor angielski i dodatkowo w tle usłysz delikatne fale alfa z muzyką ambient. Wystarczy się zrelaksować na fotelu i pozwolić sobie na głębokie odprężenie, a technologia Brainwave zrobi swoje. W czasie słuchania możesz powtarzać w myślach to co słyszysz.

Nauka takim sposobem wywiera dużo mocniejszy ślad pamięciowy w mózgu, niż tradycyjne powtarzanie. Tutaj jest właśnie sekret przyśpieszenia. Potem możesz aktywizować to czego się nauczyłeś mówiąc na głos nowe zwroty po angielsku.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: